powered by MEDBIT.PL

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

kontakt z MEDBIT.PL

Nasza firma działa na rynku medycznym od 2005 roku. Zainstalowaliśmy na terenie Polski setki autoklawów oraz myjni termodezynfektorów. Nie przetrwalibyśmy bez przykładania wybitnej uwagi do obsługi klientów zarówno w fazie ofertowej jak również realizacji inwestycji oraz obsługi serwisowej w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Współpracujemy z ponad 50 najlepszymi serwisami wykonawczymi na terenie całej Polski. Dzięki temu jesteśmy zawsze blisko naszych klientów i urządzeń.

Jeżeli myślicie Państwo o zakupie myjni termodezynfektora do swojego gabinetu lub kliniki, ale macie wątpliwości natury technicznej lub organizacyjnej, chętnie pomożemy. Mamy duże doświadczenie we wdrażaniu myjni termodezynfektorów HYDRIM we wszelkiego typu praktykach stomatologicznych. Od tych zupełnie małych gabinetów po duże kliniki.

Chcesz wprowadzić swoją praktykę stomatologiczna na najwyższy poziom w zakresie mycia i dezynfekcji instrumentarium?

Chcesz pozbyć się znakomitej ilości problemów z kontrolą służb sanitarnych?

Chcesz zminimalizować lub zupełnie wyeliminować skutki ewentualnych roszczeń pacjentów?

Pomyśl o HYDRIM. Skontaktuj się z nami, a resztą zajmiemy się my bez względu na to w jakim regionie Polskim jest zlokalizowana Twoja praktyka stomatologiczna.

Sprawdź kto nam zaufał: STOMATOLODZY XXI wieku

NASZE DANE KONTAKTOWE

MEDBIT.PL Sp. z o.o.

Dolina Zielona 19B

65-154 Zielona Góra

KRS: 0000240549

NIP: 9730839010

Tel.: 68 416 16 11

Fax: 68 411 42 60

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko:
Firma
Numer telefonu
Kod pocztowy:
Email:
Temat wiadomości:
Wiadomość:
Submit

HYDRIM C61wd G4

Myjnia o niewielkich gabarytach, pojemnej komorze (120 narzędzi/cykl), szybkim cyklu (ok. 50 min.), która świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie oraz większości klinik dentystycznych.

HYDRIM M2 G4

Myjnia oferująca dwa poziomy mycia, dużą komorę (około 300 narzędzi/cykl), świetnie mieści się pod każdym blatem. Duża wydajność powoduje, że świetnie sprawdzi się w dużych klinikach stomatologicznych.