powered by MEDBIT.PL

Kosze i stelaże

wyposażenie do HYDRIM

Myjnie HYDRIM, które otrzymujemy z fabryki w Toronto są wyposażone jedynie w bazowe kosze. Takie rozwiązanie pozwala użytkownikom na konfigurację wielu wariantów wyposażenia komór myjni dokładnie dla swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze na elementach wyposażenia, które nie byłyby nam potrzebne.

W ofercie mamy zarówno zwykłe kosze druciane na narzędzia stomatologiczne jak również stelaże na kasety endodontyczne i tace narzędziowe. Możemy skonfigurować wyposażenie wielowariantowe łącząc kosze ze stelażami na narzędzia ułożone wertykalnie lub kosze i stelaże na kasety.

Jesteśmy przekonani, że zabezpieczy w tym zakresie potrzeby każdego użytkownika myjni-termodezynfektorów HYDRIM.

Wyposażenie do HYDRIM C61 G4

HYDRIM C61 G4, to bardzo niepozorne urządzenie. Niewielkie gabaryty zewnętrzne skrywają przestronną komorę, którą możemy bardzo łatwo zaadaptować zarówno do mycia narzędzi w niewielkim gabinecie stomatologicznym jak również w niedużej klinice kilkufotelowej.

Myjnia w standardzie wyposażona jest jedynie w wózek jezdny 01-113256, który prezentujemy na zdjęciu poniżej. Jest on bazą do budowania różnych konfiguracji. To dobre rozwiązanie ponieważ pozwala na elastyczne dopasowanie wyposażenia do potrzeb konkretnego użytkownika bez konieczności płacenia za niepotrzebne elementy.

Jako wyłączny importer dodajemy w 100% gratis trzy elementy wyposażenia pozwalające na natychmiastowe używanie myjni zaraz po jej instalacji. Są to dwa kosze narzędziowe 01-107241 oraz stelaż centralny 01-113257 pozwalający na ich zawieszenie na wózku jezdnym. Uzyskujemy jeden poziom mycia dla narzędzi stomatologicznych, których możemy zmieścić łącznie około 40 sztuk. Kosz 01-107241 x2, stelaż 01-113257 x1, wózek jezdny 01-113256 x1.

Taki układ pozwala na łatwą rozbudowę na przykład o duży kosz narzędziowy 01-113545 dzięki czemu niewielkim kosztem uzyskujemy aż dwa poziomy dla narzędzi medycznych lub stomatologicznych. Pojemność 120 narzędzi typowo stomatologicznych dla takiej konfiguracji jest całkowicie realna. Kosz 01-107241 x1, kosz 01-107240 x2, stelaż centralny 01-113257 x1, kosz pełny 01-113545 x1, wózek jezdny 01-113256 x1.

Naszym zdaniem jest, to optymalna konfiguracja do gabinetu stomatologicznego oraz medycznego dla mycia i dezynfekcji dużej ilości narzędzi zabiegowych. 

W łatwy sposób możemy w miejsce powyższej konfiguracji zawiesić na wózku jezdnym stelaże do kaset narzędziowych lub tac. Możemy budować rozwiązania hybrydowe z koszami narzędziowymi i stelażami na kasety.

W HYDRIM C61 G4 możemy również skutecznie umyć końcówki stomatologiczne z wykorzystaniem unikatowego stelaża z silikonowymi gniazdami. Taki sposób mycia końcówek jest bardzo skuteczny oraz bezpieczny dla ich wewnętrznych mechanizmów.

Wyposażenie do HYDRIM M2 G4

Myjnia termodezynfektor HYDRIM M2 G4, to maszyna stworzona do ciężkiej pracy. Dwa duże kosze bazowe pozwalają na duży załadunek na dwóch poziomach jednocześnie. Trzy ramiona myjące gwarantują znakomitą skuteczność mycia na obu poziomach.

Wyposażenie komory może być dostosowywane na wiele sposobów tak, aby zoptymalizować możliwości załadunku oraz dostosować je do rodzaju mytych i dezynfekowanych narzędzi.

Myjnia fabrycznie wyposażona jest w dwa kosze bazowe, na prowadnicach. 01-111490S x 1, 01-111491S x1. Nadają się one do mycia dużych gabarytowo elementów. Do mycia i dezynfekcji narzędzi medycznych lub stomatologicznych konieczne jest zastosowanie dodatkowych koszy.

Jako wyłączny importer do nowej myjni dodajemy dwa dodatkowe elementy, które pozwalają na bezproblemowe mycie narzędzi luzem jak również kaset lub tac narzędziowych. Jest, to kosz pełny, narzędziowy 01-111598 oraz stelaż na kasety lub tace 01-109964S. Zestaw startowy pozwala na rozpoczęcie pracy z HYDRIM M2 G4 i spokojne dookreślenie dalszych potrzeb w zakresie doposażenia w akcesoria komory.

Myjnię-dezynfektor HYDRIM M2 G4 można wyposażyć również w wiele innych koszy (zamykanych), stelaży dla narzędzi ustawianych wertykalnie, stelaży na tace i kasety narzędziowe itp.