powered by MEDBIT.PL

Instalacja HYDRIM

myjnie termodezynfektory wymagania instalacyjne

Instalacja myjni termodezynfektorów serii HYDRIM w gabinecie, klinice czy szpitalu nie jest wybitnie skomplikowanym procesem o ile spełnione są dwa podstawowe warunki. Dostępność odpowiednich przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz fizycznego miejsca dla usadowienia myjni.

Obie myjnie termodezynfektory HYDRIM wymagają jedynie trzech typów przyłączy:

  • ujęcia wody zimnej (opcjonalnie również wody ciepłej),
  • odpływu kanalizacji,
  • gniazda elektrycznego z bolcem uziemiającym na 230V.

Wymagania w tym zakresie niewiele odbiegają od warunków podłączenie domowej zmywarki do naczyń.

Planując zakup myjni HYDRIM musicie Państwo wziąć ten fakt pod uwagę. Bez dostępności odpowiednich przyłączy wodno-kanalizacyjnych nie będziemy w stanie wykonać instalacji myjni. Same przyłącza są łatwe do przygotowania lub adaptacji dla każdego hydraulika. Mogą być również wykonywane przez serwisy instalujące HYDRIM lecz czynności te stanowią odrębną część umowy między użytkownikiem, a serwisem.

Nasi serwisanci instalowali myjnie-termodezynfektory HYDRIM w wielu gabinetach i klinkach zarówno stomatologicznych jak również wielospecjalistycznych. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z kilku realizacji.

Proszę zwrócić uwagę, że HYDRIM świetnie prezentuje się zarówno w bardzo ciasnych pomieszczeniach jak również w warunkach perfekcyjnie przygotowanych pod montaż myjni.

Drugim ważnym elementem jest przestrzeń robocza dla myjni.

HYDRIM C61 G4

Jest, to myjnia o niewielkich gabarytach, które umożliwiają pracę urządzenia w stosunkowo niewielkich przestrzeniach. Można ją zabudować pod blatem typowych mebli medycznych. Świetnie wygląda również na blatach nowoczesnych mebli. Pod tym względem jest bardzo uniwersalną maszyną zdecydowanie wyróżniając się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Przykład zabudowy podblatowej:

Posadowienie na blacie:

Schemat rozmieszczenia istotnych elementów użytkowych:

HYDRIM M2 G4

Myjnia termodezynfektor HYDRIM M2 G4 jest znacznie większa od C61. Swoimi gabarytami bardziej przypomina domową zmywarkę do naczyń. Może pracować jako urządzenie wolnostojące lub w zabudowie podblatowej. W ofercie mamy dwie wersję: STANDARD i SHORT. Ta druga wersja świetnie pasuje do zabudowy podblatowej dla większości mebli medycznych.

HYDRIM M2 G4, to myjnia bardzo wydajna, posiadająca dwa poziomy mycia. Mimo, to warunki techniczne jej podłączenia nie odbiegają od mniejszej siostry, HYDRIM C61. Również potrzebujemy ujęcie wody zimnej i opcjonalnie ciepłej. Również potrzebujemy dostęp do odpływu kanalizacji oraz oczywiście zwykłe gniazdko prądowe na 230V.

Widok elementów użytkowych: